Acasă Forum
FR RO
Bine ai venit, Vizitator
Nume utilizator Parolă: Amintește-mă

Ești Cât Dăruiești
(1 vizualizează) (1) Vizitator
  • Pagina:
  • 1

SUBIECT: Ești Cât Dăruiești

Ești Cât Dăruiești 05 Aug 2013 00:24 #420

Campania "Esti cit daruiesti",infiintata de concetateanca noastra,ma stimulat sa ajut si eu cu ce pot pe famiile ramase in tara si care au nevoie de ajutor.In vizoriul lor acum sunt trei familii care au foarte mare nevoie de ajutorul oamenilor cu inima mare,Puteti vedea datele despre aceste familii pe urmatorul link www.facebook.com/events/183643978473428/
M-am gindit ca poate si noi cei care locuim departe de casa putem contribui cu cite ceva (haine,incaltaminte,rechizite scolare,bani,poate este cineva care pleaca la moldova si ar putea lua cite un colet,deoarece sa trimiti prin cargo un colet de 18 kg costa cam 72 dolari,dar aceasta nu ma impedica sa transmit si prin cargo).Daca cineva este dispus sa ajute aceste familii puteti sa ma contactai la nr 514-5502899 Emilia, sau pe email Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza
Fac un apel si la comunitatea moldovenilor poate ne ajuta cu ceva sa colectam fonduri necesare pentru aceste familii.
  • Pagina:
  • 1
Pagina a fost creată în: 0.30 secunde